MAGAZYN CARTOON NETWORK

Co się stanie, jeśli do magazynu dodasz komiksy z Gumballem, Stevenem i Clarense’em, doprawisz to szczyptą humoru Jake’a i Finna, wrzucisz plakat z „przepiękną” Marceliną? Powstanie najwspanialszy magazyn Cartoon Network.

Z magazynem 2 prezenty!

Paka catoonomaniaka + niespodzianka

Spot telewizyjny
Konkurs
WYDANIE SPECJALNE CARTOON NETWORK

Ben 10 na okładce zwiastuje jedno - międzygalaktyczne problemy! I tym razem jest nieinaczej. W najnowszym wydaniu specjalnym magazynu Cartoon Network kosmiczne zadania i moc zagadek nie z tej ziemi!

 

Aż 2 prezenty z kultowym bohaterem - figurka* i płyta DVD z trzema odcinkami**!

 

* do zebrania cała kolecja!

** do wyboru

CARTOON NETWORK PRZEDSTAWIA

Kreskówki z Cartoon Network znowu ruszają do akcji. Wraz z nimi baw się i rozwiązuj łamigłówki. W nagrodę za dobrze wykonane zadania obejrzyj film DVD z serii Lego Ninjago.

W prezencie: Film DVD Lego Ninjago

Magazyn dostępny od 19 lipca

STUDIO WYOBRAŹNI
EKSPEDYCJA CARTOON NETWORK

Rusza druga edycja programu Ekspedycja Cartoon Network! W każdym odcinku zobaczycie jak trzyosobowa drużyna będzie zmagać się z zadaniami sprawdzającymi orientację w terenie, bystrość umysłu oraz sprawność fizyczną. Drużynom pomagać będą goście specjalni: Ewelina Lisowska, Maria Niklińska, Iwona Ostrowska, Antoni Pawlicki, Michał Piróg oraz Przemysław Saleta. Jeśli jesteście ciekawi jak gwiazdy poradzą sobie w obliczu ekstremalnych wyzwań, oglądajcie Cartoon Network w piątki o godzinie 18:55!

 

DO POBRANIA