MAGAZYN CARTOON NETWORK

Nie masz humoru? Spokojnie! Znajdziesz go w najnowszym wydaniu magazynu CARTOON NETWORK. Może na stronach jednego z trzech komiksów? A może w żartozgaduli Clarence’a? A jeśli nie tam, to na pewno na stronie 34 – Gumball podpowie ci jak wybrnąć z tarapatów w szkole. Ale nie mów, że te cięte riposty znasz od niego!

A z magazynem 2 prezenty!

Figurka Monster Trux do wyboru + niespodzianka!

Spot telewizyjny
WYDANIE SPECJALNE CARTOON NETWORK

Ben 10 na okładce zwiastuje jedno - międzygalaktyczne problemy! I tym razem jest nieinaczej. W najnowszym wydaniu specjalnym magazynu Cartoon Network kosmiczne zadania i moc zagadek nie z tej ziemi!

 

Aż 2 prezenty z kultowym bohaterem - figurka* i płyta DVD z trzema odcinkami**!

 

* do zebrania cała kolecja!

** do wyboru

CARTOON NETWORK PRZEDSTAWIA

Kreskówki z Cartoon Network znowu ruszają do akcji. Wraz z nimi baw się i rozwiązuj łamigłówki. W nagrodę za dobrze wykonane zadania obejrzyj film DVD z serii Lego Ninjago.

W prezencie: Film DVD Lego Ninjago

Magazyn dostępny od 19 lipca

STUDIO WYOBRAŹNI
EKSPEDYCJA CARTOON NETWORK

Rusza druga edycja programu Ekspedycja Cartoon Network! W każdym odcinku zobaczycie jak trzyosobowa drużyna będzie zmagać się z zadaniami sprawdzającymi orientację w terenie, bystrość umysłu oraz sprawność fizyczną. Drużynom pomagać będą goście specjalni: Ewelina Lisowska, Maria Niklińska, Iwona Ostrowska, Antoni Pawlicki, Michał Piróg oraz Przemysław Saleta. Jeśli jesteście ciekawi jak gwiazdy poradzą sobie w obliczu ekstremalnych wyzwań, oglądajcie Cartoon Network w piątki o godzinie 18:55!

 

DO POBRANIA