MAGAZYN LEGO® FRIENDS

W salonie dla zwierząt odbywa się akcja „Przygarnij zwierzaka”. Przyjaciółki obiecały, że pomogą. Czy uda się im znaleźć dom dla uroczej bezpańskiej kotki? Czy ich kolega Oliver znajdzie wymarzonego zwierzaka? W najnowszym numerze roi się od kotów! W prezencie nie kto inny jak Felix – kot, który wybiera się do fryzjera.

Spot telewizyjny
Konkurs
NOWOŚĆ DLA FANÓW! LEGO® FRIENDS PREZENTUJE

„LEGO Friends Prezentuje” to bajeczna podróż do miasteczka Heartlake City, w którym mieszka pięć niezwykłych przyjaciółek: Mia, Andrea, Olivia, Emma i Stephanie. W każdym numerze czeka spora dawka zabawy i kreatywnych zajęć typu „zrób to sama” oraz komiks. W najnowszym wydaniu dziewczęta przez cały tydzień nie miały dla siebie czasu zaprzątnięte swoimi sprawami – najwyższy czas coś z tym zrobić. Co konkretnie? Dowiesz się z ostatniej części komiksu „Drogi pamiętniczku...”. Ponadto w trzeciej części „LEGO Friends Prezentuje” sporo zabaw, konkurs, przepis na pyszne słodkości oraz dwa prezenty: 3 odcinki serialu na DVD + oryginalna zabawka niespodzianka.

WYDANIE SPECJALNE LEGO® FRIENDS

W Heartlake City pełnia lata! Wybierz się w cudowną podróż wraz z wydaniem specjalnym magazynu LEGO® Friends. W środku dwa komiksy, konkurs z cudownymi nagrodami, plakaty, zabawy i wakacyjne pocztówki, a do tego 2 niezwykłe prezenty: źrebak Beauty z pożywieniem, poidłem i przeszkodami jeździeckimi + drugi oryginalny zestaw LEGO® Friends do wyboru!

DO POBRANIA

LEGO, the LEGO logo, the FRIENDS logo and the Brick and Knob configurations are trademarks of the LEGO Group.
©2015 The LEGO Group. Produced under the license from the LEGO Group.