MAGAZYN MIA I JA

W Centopii zaszło wiele zmian. Królem elfów został Mo i sporo nowych obowiązków spoczęło na jego barkach. Jak sobie radzi? Cóż, młody władca już w pierwszych dniach swoich rządów pokłócił się z królem faunów i wiele wskazuje na to, że elfy i fauny staną się wrogami. Czy do tej katastrofy dojdzie? Czy uda się w jakiś sposób złagodzić upór króla faunów?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w kolejnym magazynie "Mia i ja", do którego dołączone są prezenty: książka albo kolejna porcja filmowych przygód Mii na płycie DVD. To jednak nie koniec! Każda fanka Mii wraz z magazynem otrzyma małą niespodziankę.

Spot telewizyjny
Mia i ja. Kolekcja filmowa

Pewnie nie mogłaś się doczekać kolejnej części kolekcji filmowej „Mia i ja“, ale na szczęście juź jest! Na płycie całkiem nowe przygody i mnóstwo niespodziewanych zwrotów akcji. Fabio i Mia starają się przekonać Sarę, że stać ją na dużo więcej niż myśli. W Centopii Mo zostaje przyłoczony królewskimi obowiązkami. Dobrze, że może liczyć na pomoc Mii oraz Yuko. Tylko czy przy tym wszystkim przyjaciele nie zapomną o najważniejszej misji? Wrogowie także mają chrapkę na kryształy o niezwykłej magicznej mocy...

DO POBRANIA