Od dziś możesz mieć swojego ulubionego pluszowego zwierzaczka zawsze ze sobą. Dzięki specjalnej konstrukcji łapek pluszaki można z łatwością przyczepić do różnych przedmiotów, np. plecaka, torebki. Noś na ręce swojego przyjaciela i zaskocz wszystkich! W kolekcji dostępne są 4 zwierzątka: piesek (w dwóch kolorach), kotek (w dwóch kolorach), panda i miś.

 

 

                                                                                            

 

                           GOBBLETY

 

Idealna pierwsza gra strategiczna! Kółko i krzyżyk, w którym można zjadać pionki swoje i przeciwnika. Wygrywa ten, kto pierwszy ustawi trzy gobblety w linii. Sprawdź swoją pamięć i baw się świetnie dzięki tej prostej i szybkiej grze strategicznej.

 

 

 

                                                                                                       

                                                                                                                               

                                                                                   

TWOZIES to kolekcja uroczych bobasków i odpowiadających im wyglądem zwierzątek, które się zagubiły. Pomóż im się odnaleźć! Bobaski i zwierzątka tworzą pary, ale nie występują razem w jednym opakowaniu. Trzeba je odszukać i zwrócić ich dziecięcym towarzyszom. Twozies mieszkają w domkach małej lub średniej wielkości. Domki można ze sobą łączyć, można nawet zawiesić je na ścianie, tworząc „Strefę Twozies”.

                                                                                                       

 

                                     GLIBBI COLOUR CHANGE

 

Najnowsza odsłona masy żelkowej Glibbi! Teraz proszek przekształca wodę w żelkową masę, która w czasie rozpuszczania zmienia kolor z żółtego na zielony lub z niebieskiego na fioletowy.