MAGAZYN SCOOBY-DOO!

Scooby-Doo ma urodziny! I to nie byle jakie… W najnowszym numerze świętujemy 10. urodziny magazynu! Z tej okazji czeka na was dodatkowe 16 stron, a na nich moc scoobastycznych atrakcji. Oprócz komiksu i strasznie zjawiskowych łamigłówek, mamy dla was konkurs urodzinowy, a w nim aż 100 nagród do scoobnięcia.

Na dodatek Magazyn Scooby-Doo ukaże się w nowej szacie graficznej.

Z nowym numerem aż 2 prezenty: Scooby-paka dla każdego chojraka – zestaw z kolorowanką, naklejkami i kredkami oraz zabawka do wyboru!

Spot telewizyjny
Konkurs
URODZINY MAGAZYNU SCOOBY-DOO!

W tym roku magazyn Scooby-Doo obchodzi 10 urodziny!
Wraz z majowym wydaniem magazynu Scooby-Doo rozpoczynamy wielkie świętowanie, którego nie przerwiemy aż do końca roku!
W każdym numerze z naszą urodzinową odznaką na okładce na czytelników czeka moc scoobastycznych atrakcji: więcej stron, urodzinowe konkursy z nagrodami oraz nowa grafika i nowe działy. Nie mówiąc już o superprezentach!

WYTROP KODY NA NAGRODY!

Scooby-Doo ma dla was nową zabawę! W każdym wydaniu magazynu, na którego okładce znajduje się znaczek widoczny poniżej, ukryty jest kod do pobrania superprezentu z naszego serwisu www.konkursiaki.pl.
Po wytropieniu kodu na stronach magazynu, wejdź tutaj, na liście znajdź nagrodę z aktualnego numeru i wpisz kod w odpowiednim miejscu na stronie.
Udanej zabawy!

DO POBRANIA