MAGAZYN SCOOBY-DOO!

W magazynie Scooby-Doo! zapanowała świąteczna atmosfera. Na jego stronach zaroiło się od prezentów i świętych Mikołajów. Niestety, pod kilku z nich podszywają się znane już Wam potwory. Pomożesz Tajemniczej Spółce je wyłapać?

Wydanie z superprezentem – latarką tropiciela i naklejkami już w sprzedaży.

 

Spot telewizyjny
NOWOŚĆ! WYDANIE SPECJALNE MAGAZYNU SCOOBY-DOO!

Już jest! Wydanie Specjalne magazynu Scooby-Doo! z filmem LEGO® Scooby-Doo! Nawiedzone Hollywood na DVD. W najnowszym filmie Scooby i Tajemnicza Spółka zmierzą się z zagadką potworów, które utrudniają życie ekipy i aktorów jednego ze studiów filmowych… Koniecznie przekonaj się czy sobie z nimi poradzą.

Wydanie Specjalne magazynu z premierowym filmem w prezencie dostępne od 10 czerwca!

URODZINY MAGAZYNU SCOOBY-DOO!

W tym roku magazyn Scooby-Doo obchodzi 10 urodziny!
Wraz z majowym wydaniem magazynu Scooby-Doo rozpoczynamy wielkie świętowanie, którego nie przerwiemy aż do końca roku!
W każdym numerze z naszą urodzinową odznaką na okładce na czytelników czeka moc scoobastycznych atrakcji: więcej stron, urodzinowe konkursy z nagrodami oraz nowa grafika i nowe działy. Nie mówiąc już o superprezentach!

WYTROP KODY NA NAGRODY!

Scooby-Doo ma dla was nową zabawę! W każdym wydaniu magazynu, na którego okładce znajduje się znaczek widoczny poniżej, ukryty jest kod do pobrania superprezentu z naszego serwisu www.konkursiaki.pl.
Po wytropieniu kodu na stronach magazynu, wejdź tutaj, na liście znajdź nagrodę z aktualnego numeru i wpisz kod w odpowiednim miejscu na stronie.
Udanej zabawy!

DO POBRANIA